'' Nikdy to nevzdávej. I když tě od konce dělí pouhých 7 sekund. ''

Září 2012

V pátek nám to vypukne! ;)

11. září 2012 v 20:02 PSG Zlín
Takže... Den otevřených dveří se velmi povedl! ;) Jelikož jsme ale měli školu, nestihli jsem od začátku přátelák. Přileji jsme až koncem první třetiny. Nevadí. Zápas komentovat nebudu. Moc si ho nepamatuju... :D Vím jen, že ty naše přesilovky to je KATASTROFA! A to jsem si myslela, že když bude Jarda zpět, půjde to samo... Snad to od pátku bude jinak ;) Uvidíme.
Zpět k tomu Dni otevřených dveří. Konečně jsem se dostala do kabiny! :D A byla jsem ráda, že tam provázel zrovna Larry. A proč? Protože je z Malenovic :D Ale za boha si mě nemohl nějakou dobu zapamatovat :D Tak jsem vůbec nevěděla jak se k němu mám chovat :D Ale poznal mě a tak si nás (i s druhou adminkou) vzal bokem a pokecali jsme;) Taková VIP prohlídka :D
Pak jsme šli pro další podpisy a fotky ;) A na závěr jsme si šli na to pivo. Když už ho teda čepoval Čája. Ale jako na potvoru nám to musí čepovat Tesil. (Zrovna ho moc nemusím)

Holas s Řezňou podepsali smlouvy na 4 roky. Je to fajn. Ti dva jsou šikovní a budeme je potřebovat ;)
A už se nemůžu dočkat až to v pátek vypukne! Jsem hodně zvědavá, jak budou vypadat obranné dvojice. Jelikož obranu máme opravdu mladou... Zato v útoku jsme podle slov Rosti Vlacha silní. Tak samozřejmě, když se nám vrátil ten Jarda :P

Den otevřených dveří s přátelským utkáním

4. září 2012 v 20:07 PSG Zlín
Ve čtvrtek 6.9. proběhne na zimním stadionu Luďka Čajky Den otevřených dveří.
A na co se můžeme těšit tento rok?
Všechno to začne posledním přátelským utkáním, které Zlín sehraje před KONEČNĚ se blížícím startem extraligy. A začíná se v 16:30.
VIP prostory a sky boxy budou zpřístupněny už během utkání. Já dám teda přednost svému místu za střídačkou ;)
Křest kalendáře. Když jsi ho koupíte, přispějete tak nadaci (ten kalendář vznikl hlavně díky ní) Korunka Luhačovice. Kmotrem bude Roman Kresta (trojnásobný vítěz Barum Czech Rally Zlín)
Půl hodiny po skončení zápasu začne prohlídka kabiny, autogramiáda ve VIP prostorech a fanshopu na PSG Areně.
A potom se můžete nechat občerstvit přímo od hráčů :D a to před zimákem.

Tak! A ať už je čtvrtek ;;) :D