'' Nikdy to nevzdávej. I když tě od konce dělí pouhých 7 sekund. ''

Hlinka se vrací

10. srpna 2012 v 11:41 |  Extraliga
Jaroslav Hlinka opět oblékne dres pražské Sparty. V roce 2009 zahajoval sice v české Extralize, ale pak se přemístil do Linköpingu, kde měl platnou smlouvu. Linköping po nepodařené sezóně neprodloužil smlouvu s několik hráči, mezině patřil i pětatřicetiletý útočník a také sparťanský odchovanec Jan Hlaváč, který se v dalšímu ročníku objeví v dresu Kladna. Hráč podepsal smlouvu do listopadu a při spokojenosti obou stran dojde k jejímu prodloužení.
"Je to hráč, který ve Spartě něco dokázal a zná zdejší prostředí. Jsme přesvědčeni, že bude jedním z lídrů,"uvedl sportovní manažer klubu, Patrik Martinec "Jarda se okamžitě zapojí do tréninku a stává se součástí našeho mužstva."Hlinka si kromě Sparty zahrál loni v Plzni, ale je odchovancem Sparty, takže nikoho nepřekvapilo, že podepsal ve Spartě.
"Těším se na tréninky s týmem, doufám, že bude vše klapat. Snad budu mužstvu nějakým způsobem platný a podaří se mi Spartě pomoci,"okomentoval přesun do Sparty Hlinka."Ve Spartě jsem strávil hodně let a prožil spoustu sezon. I když tým prošel před minulou sezonou velkou obměnou, řadu lidí pořád znám a šatna je taky stále stejná. Věřím, že tam zapadnu,"dodal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama