'' Nikdy to nevzdávej. I když tě od konce dělí pouhých 7 sekund. ''

Sjomin mění působiště

27. července 2012 v 12:42 |  NHL
Sjomin byl od začátku července volným hráčem, proto si mohl vybírat z nabídek všech klubů NHL. Nakonec zvolil Carolinu, kde podepsal roční smlouvu za 7 milionů dolarů.
"Hodně jsme nad Alexandrem bádali. Do diskuzí o jeho vhodnosti pro náš tým se zapojili lidé na všech úrovních, včetně hráčů, trenérů a ostatních zaměstnanců," prozrazuje Rutherford. "Bylo jasné, že chce hrát v NHL a bojovat proti nejlepším hráčům světa. Alexandrovy dovednosti a schopnost skórovat z křídelních prostor zaplní mezeru v naší sestavě. Doufáme, že nový začátek v Carolině poslouží jemu i našemu mužstvu.
Carolině se před draftem podařilo získat Jordana Staala z Pittsburghu,ale trenér Kirk Muller potřeboval k němu a jeho bratrovi kvalitní křídlo a když ztroskotaly jednání o Zachu Parisovi a Ricku Nashovi, tak padla volba na ruského rodáka z Krasnojarsku.
Sjomin se v poslední sezóně trápil když v 77 zápasech posbíral 21 gólů a 33 asistencí ani nedostával tolik prostoru kolik chtěl, tak si zbalil kufry a podepsal smlouvu s Carolinou.
Sjomin zatím v NHl nasbíral ve 469 zápasech 408 bodů, 197 gólů a 211 asistencí(osobní maximum je 84 bodů, 40 gólů a 44 asistencí v sezóně 2009/10) , v play-off se s Washintonem získal 34 bodů v 51 zápasech, 15 gólů a 19 asistencí.
S novým angažná nastává spousta otázek. Ožije ruský křídelník? Překoná s Carolinou druhé kolo play off, které je jeho dosavadním maximem s Washintonem?..... To vše ukáže nová sezóna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama